www.UnieMilenek.cz

Erotická seznamka Sexi.cz

Milenecký vztah dodá vašemu životu šťávu


Sex je váš!

Sexuální potřeby a touhy má každý z nás. Problém nastává, když jsme ve vztahu nebo svazku s partnerem, který nás nedokáže uspokojit a brání se novým praktikám. Naštěstí existuje diskrétní řešení, a to mimopartnerský sex. Proč se občas neodreagovat jinde s někým, kdo je naladěn na stejnou notu? Zahoďte morální předsudky a odsuňte výčitky svědomí do pozadí, je čas najít si milenku nebo milence!

Užijte si fyzické potěšení

Milenecký vztah můžete udržovat bez narušení současného trvalého partnerského vztahu. Nemusíte hned pálit mosty a ničit rodinu. Jednoduše si užijete diskrétně jinde a do svého domácího hnízda se vrátíte s uvolněným tělem a myslí. Milenecký poměr posílí váš současný vztah, ale pozor – pouze za předpokladu, že mimopartnerský sex bude čistě fyzickým potěšením a nezapletete do toho city.

Dodržujte nepsaná pravidla

Tajný vztah má i další pravidla. Jejich dodržením si udržíte současného partnera a zároveň uspokojíte vaše tajné tužby. S milenkou či milencem si na začátku dohodněte jasná pravidla, která oba respektujte. Nic si neslibujte, buďte k sobě upřímní a nedělejte si na sebe nároky. O svém vztahu nemluvte ani s přáteli, ani s jinými osobami. A jaká je nejcennější rada na závěr? Mimopartnerský sex provozujte pouze s ochranou. Slibujete?

Hledám milenku / hledám milence

Toužíte po mileneckém vztahu, ale nechcete hledat protějšek ve svém okolí kvůli možnému prozrazení? Zadáváte na internetu ve vyhledávačích: „Hledám milenku“ bez valného úspěchu? Zkuste sexy seznamku www.Sexi.cz a při prohledávání nebo vkládání inzerátů zaškrtněte volbu „Bez narušení soukromí“. Na své si přijdou nejen zadaní muži, ale i zadané ženy. Diskriminováno není žádné pohlaví. Tato erotická seznamka může znamenat pozitivní změnu pro váš život. Přijmete tuto výzvu?