www.Transka.cz

Erotická seznamka Sexi.cz

Transvestité a transsexuálové jako oddaní milenci

 

Zkuste tak trochu jiné milence!

Co člověk, to jiné sexuální choutky. A proč ne rovnou choutky na transsexuála nebo transvestitu? Nepozastavujte se nad tím, že vás neuspokojuje klasické milování. Je úplně v pořádku, že vás přitahují muži v dámských šatech nebo chcete prožít milenecký vztah s protějškem, který se sice narodil jako žena, ale cítí se být mužem, nebo se narodil jako muž, ale cítí se být ženou.

Pod ženským oblečením obyčejný chlap

Mít v posteli transvestitu neznamená, že se s vámi bude milovat v krajkovém prádélku. Tito muži se sice rádi oblékají do dámských šatů, ale jakmile je svléknou, stojí před vámi normální chlap. Dokonce většina z nich má sexuální styk se ženou! Pokud jste homosexuálně zaměření, i mezi transvestity se najdou takto orientovaní muži. Toužíte, aby měl při sexu dámské šaty? Uvidíte, že vám vaše přání splní!

Změna je život!

Stejně kvalitní milenci jsou transsexuálové. Vědí totiž, jaký je sex z jedné i z druhé strany. Pokud jste bisexuálové, bude se vám líbit představa, že spíte se ženou v mužském těle – nebo naopak. I s heterosexuálním transsexuálem si můžete přijít na své, a že máte oba stejné intimní partie? Přizvěte si do postele erotické hračky nebo zaplaťte protějšku operaci na změnu pohlaví!

Oddaní a věrní milenci

Transsexuálové a transvestité mají citlivější duši a sex s nimi bude plný intimity. Milují předehru a všechny polohy, v nichž se mohou převtělit do submisivní role. To ale neznamená, že to v posteli neumí roztočit! Jakmile k vám získají důvěru, otevřou se vám a splní veškeré erotické fantazie!

Seznámení nebylo nikdy jednodušší!

Láká vás mazlení s transvestitou nebo transsexuálem? Milujete lehké osobnostní „úchylky“? Podívejte se na erotickou seznamku www.Sexi.cz, kde je velký výběr pro všechny! Můžete se seznámit s protějškem na jednu noc nebo si najít dlouhodobou milenku či milence. Tato sexy seznamka je místem netušených možností a od konkurence se odlišuje tím, že je zcela zdarma a bez registrace!