www.Oral-Sex.cz

Erotická seznamka Sexi.cz

Orálním sexem rozpoutáte orgastickou bouři!

 

Uspokojení ústy až do sladkého konce

Podpásové polibky? Muži i ženy je milují! A když k tomu přidáte sání a lízání, poskytnete protějšku závratnou rozkoš. Řeč je o orálním sexu, který můžete provádět jako součást sexuální předehry nebo si ho užít jako rychlovku, třeba v autě nebo setmělém parku. Až do konce!

Stydlivost přísně zakázaná!

Orální sex je oblíbená praktika v našich ložnicích a většina z nás si bez něj nedokáže představit milostné hrátky. Kdo ho poskytuje, může ústy a stiskem rtů regulovat slast. Není tu ale prostor pro stydlivost, penis v ústech nebo jazýček brouzdající po vagíně je velmi intimní záležitostí, při níž odhoďte zábrany stranou. Není nic vzrušujícího, než cítit, jak se partner pod vašimi ústy chvěje pod návalem přicházejícího orgasmu!

Lízejte, sajte, kmitejte

Jak se stát mistrem v orálním sexu ženských vagín? Připravte partnerce nezapomenutelný zážitek! Drážděte ji celou plochou jazyka a pomáhejte si sáním. Sledujte její reakce a ptejte se jí na pocity. Závratnou slast způsobí kmitání jazyka a napodobování kopulačních pohybů. Co si ale budeme povídat, ženy nejvíce milují lízání poštěváčku. Zajděte dál a vklouzněte do její pochvy navlhčenými prsty nebo malým vibrátorem. Dvojnásobná rozkoš ji přivede téměř do bezvědomí a vás pasuje na krále orálního sexu!

Ústa + ruce = nezapomenutelný orgasmus

Dámy, staňte se i vy přebornicemi v orálním sexu, na řadě je penis! Ženské zapálení a šikovná ústa přivedou muže na pokraj sebeovládání. Zapojte do hrátek kromě úst i ruce. Uchopte ho u kořene a kruťte zápěstím. Nezapomeňte na varlata a něžně za ně tahejte. A jak na samotný penis? Pohybujte hlavou nahoru a dolů a přitom používejte svůj jazyk. Kružte po špičce mužství nebo se ho jen zlehka dotýkejte. Střídejte rychlé pohyby s pomalými a táhlými a vyburcujte jeho touhu až k fyzické bolesti. Fantazii se meze nekladou!

Seznamka, která splní vaše přání

Nalákali jsme vás? Vrhněte se při nejbližší příležitosti na svůj protějšek nebo navštivte erotickou seznamku www.Sexi.cz a zaškrtněte „Orál s kondomem“ nebo „Orál bez kondomu“, případně i „Polykání“. Tato sexy seznamka vám pomůže s hledáním a uspokojením tužeb!