www.Kundomanie.cz

Erotická seznamka Sexi.cz

Odhalte tajemství ženské vagíny!

 

Uspokojit ženu je výzva!

Děláte si čárky, kolik žen jste dostali do postele? A čárkujete si se stejnou pečlivostí, kolik z nich s vámi prožilo orgasmus? Uspokojit vagínu je pořádná fuška, ale každé snažení se dočká odměny! Jak z vagíny vymáčknout šťávu a rozechvět ji rozkoší? Přinášíme vám tipy, jež z vás učiní dokonalého milovníka a přeborníka v orálním sexu!

Udržujte stálé tempo

Co má většina žen společného? Pro dosažení orgasmu potřebují, aby muž přirážel v pravidelném rytmu a o stejném tlaku a rychlosti. Jinak může být všechno ztraceno! Kdyby se vám náhodou podařilo vyvrcholit dříve než vaše milenka, nezapomínejte, že ještě máte šikovný jazýček!

Správný přístup = záruka ženského orgasmu

Ženský klín si zasluhuje tu správnou péči. Nesnáší necitlivé zacházení a je nervózní, když se ptáte: „Už budeš?“ Není větší zabiják slasti, než tahle věta! S ženskou vagínou to chce trpělivost, a když na ni nebudete spěchat, dá vám ze sebe to nejsladší. Přece byste se nechtěli ošidit o okamžik, až budete hluboko v kundičce a vaše milenka se bude zmítat pod přílivem orgasmu?

Orální sex vede!

Co zaručeně vaši milenku uspokojí a dovede na vrchol blaha, je orální dráždění klitorisu! Často stačí pár minut snahy a už rozkoší křičí vaše jméno. A jaká je ta nejosvědčenější technika? Klitoris jemně lízejte nebo po něm kružte jazýčkem a intenzitu dráždění zrychlujte a zesilujte. Před blížícím se orgasmem přidejte sání a znásobte její prožitek z orgasmu prsty zasunutými do vagíny. Úspěch zaručen!

Vyvoněné vagíny na erotické seznamce

Každá žena je jinak sexuálně vzrušivá a je jen na vás, abyste pátrali, ptali se a zkoušeli, co se její vagíně líbí nejvíce. Toužíte prozkoumat ženský klín a jeho tajná zákoutí, ale momentálně nemáte do koho píchnout? Poohlédněte se po vyvoněných vagínách na erotické seznamce www.Sexi.cz a užijte si s povolnou milenkou nebo placenou společnicí. Na této erotické seznamce objevíte krásky, starší ženy i zkušené samice, které hledají stejné uspokojení jako vy!