www.Dancing.cz

Erotická seznamka Sexi.cz

Amatérský striptýz jako nebezpečný stupeň mučení!

 

Povedený striptýz od amatérky

Pamatujete na film s Demi Moore, v němž vystřihla dokonalý striptýz? Přáli jste si, aby vaše přítelkyně takový dráždivý taneček napodobila, ale nakonec z toho byla směšná parodie? Nechte si předvést amatérský striptýz, který vás rozpálí, zvedne ze židle a připraví na akci! Usaďte se, show začíná!

Sexy oblečení jako předzvěst striptýzu

Na amatérský striptýz si můžete pozvat holku za peníze nebo to nenápadně nadhodit své milence. Uvidíte, že ji nápad nadchne a při další příležitosti vás překvapí tancem nabitým sexem! Budete paf, až se před vámi zjeví v kozačkách na vysokém podpatku, síťovaných punčochách, krátké sukýnce a rozepnuté halence, z níž bude koukat rudá krajková podprsenka.

Mučivá podívaná

 Užívejte si pohled na její roztoužené vlnící se tělo a vydržte se po ní nesápat. A že to bude krutá zkouška vaší vůle! Ztvrdnete jako kámen z toho, jak se bude pohupovat v bocích, rukama se hladit po kůži, dlaní zajíždět pod sukénku a špulit na vás zadeček. Její svůdný hluboký pohled vás nenechá na pochybách, že je to nejrajcovnější milenka, jakou jste kdy měli!

Podprsenka dolů!

Při striptýzů hrozí zvýšené nebezpečí zástavy srdce, zvlášť v momentu, kdy si začne velmi pomalu svlékat kousky oblečení. Jakmile konečně odhodí zády k vám podprsenku, vydržte chvilkové trápení, než se k vám otočí. Bude to stát za to!

Sladká odplata

Nejsladší finále vás teprve čeká. Tu poodhrne lem kalhotek, tu si pod ně zajede dlaní, a vy z toho málem vyvrcholíte! Stáhla si po nekonečných vteřinách poslední kousek prádélka a lascivně vám položila nožku na rameno, aby vám poskytla výhled na svou mušličku? Naplácejte jí na holou a vytrestejte ji za její mučení živočišným sexem!

Amatérské striptérky na seznamce

Toužíte po takovém žhavém číslu se závěrečným sexem? Najděte si milenku mezi těmi nejšikovnějšími samičkami. Bez ostychu se podívejte na erotickou seznamku www.Sexi.cz, kde se to amatérskými striptérkami jen hemží! Tato sexy seznamka otevírá dveře nových možností a splněných přání, a to zcela zdarma a bez nutnosti registrace!