www.Análka.cz

Erotická seznamka Sexi.cz

Anální sex jako nový rozměr rozkoše. Půjdete do něj?


Anální sex? Odhoďte zábrany!

Připadá vám, že je váš sexuální život nudný? Objevte nový rozměr rozkoše a poznejte na vlastní kůži to, o čem jste dosud jen nesměle snili. Vpusťte do své ložnice anální sex! Užijete si velkou zábavu, jejímž vyvrcholením může být anální orgasmus. Nežijte ve stereotypu a poznejte slast při análních hrátkách. Povedeme vás krok po kroku!

Tréninkem k análnímu orgasmu

Počáteční obavy nejsou nic neobvyklého. Ale pokud se to umí, vyznavači análního sexu na něj nedají dopustit! Stačí trochu tréninku a špetka odvahy zkusit něco nového. Pokud se vám to napoprvé nebude líbit, nevzdávejte to a dejte tomu druhou, a třeba i třetí šanci.

Pronikněte citlivě prsty dovnitř

Seznamte se se svým análním otvorem při sexuálních hrátkách, když jste dostatečně vzrušení. Zpočátku jej drážděte prsty potřenými lubrikantem. Uvolněte se a soustřeďte se na nové pocity, které se rozlévají od anální dírky do celého těla. Pozor, nepronikejte do konečníku násilím, jinak svěrače nepovolí!

Kdo je dále na řadě? Erotické hračky a penis!

Přizvěte do postele erotické hračky, které slouží ke vkládání do konečníku. Pomohou uvolnit svaly a zároveň si zvyknete na pocit předmětu uvnitř sebe. Co takhle vyzkoušet anální kuličky, vibrátory nebo kolíky? Než do sebe zastrčíte větší erotickou anální hračku nebo dovolíte partnerovi zasunout penis, svou dírku na akci důkladně připravte. Anální otvor před stykem postupně roztahujte, ale s velkým citem, aby to nezpůsobovalo bolest. Připraveni? S dostatečnou dávkou lubrikantu pronikněte do zadečku nebo se nechte obskočit!

Poznejte stejně naladěné partnery

Jste už pořádně nadržení a máte na to chuť, ale zoufáte si, že anální sex nemáte s kým vyzkoušet? Ať už se k tomu partner staví odmítavě nebo jste single, vaši touhu a zvědavost ukojí erotická seznamka www.Sexi.cz. Při vkládání nebo prohledávání inzerátů zaškrtněte volbu „Dámský anál“ nebo „Pánský anál“ a využijte služeb této sexy seznamky!