Nejnovější inzeráty

 • Hledám milenku na skvělý sex
  Hledám milenku na skvělý sex
  Věk 40 let, Za finanční odměnu, On hledá ji, Praha, 19.07.2017, 14:43:21

  Pohledný VŠ, 40 let hledá vášnivou dívku, která by si ráda bez předsudků a za skvělou odměnu pořádně zašukala. Chtěl bych dívku, která se nebojí říct, co se jí líbí, je v sexu otevřená experimentům, je vášnivá a perverzní. Můžem si užívat pár hodin, nebo celou noc. Máš ráda orál? Chceš, abych Ti to pořádně udělal ve sprše? Nebo Ti můžu udělat pěkně do zadečku. Chytím si tě hezky za boky a pořádně do Tebe budu přirážet, až budeš křičet rozkoší. Máš ráda pořádný výstřiky semene? Ozvi se, užijem si.

 • Zpestření festivalu
  Zpestření festivalu
  Věk 35 let, Za finanční odměnu, On hledá ji, Středočeský kraj, 19.07.2017, 14:41:42

  Nenašla by se slečna s chutí na menší dobrodružství v rámci Colours of Ostrava? Můžeme dát drink, brko, pokecat, a zkusit se trochu pomazlit, líbání, orálek, nebo cokoli víc. Ať se trochu pobavíme? Klidně i s "výhodou" pro tebe. Já štíhlý sympaťák na úrovni, 35let, blond vlasy, modré oči. Foto rád pošlu. Tak která má odvahu a má ráda výzvy, ozvi se... ;o)

 • Nová Markétka
  Nová Markétka
  Věk 24 let, Priváty, Dívky z privátů, Praha, 19.07.2017, 14:38:32

  Ahoj, jsem tady nová krásná Markéta, mám luxusní vysportované opálené tělíčko. Přijď mne potěšit svoji návštěvou, mám ráda klasiku, masáž, sexík na všechny způsoby. Můžeme se domluvit i na análku. Přijď semnou zažít nepoznané, rada tě uvedu do tajů svých snů. Ukažu ti jaká jsem dračice a luxusní milenka. Zavolej a domluvíme se. Markét

 • Hravá a mazlivá
  Hravá a mazlivá
  Věk 18 let, Priváty, Dívky z privátů, Praha, 19.07.2017, 14:36:49

  Krásná Kiki je mlaďounká 18-letá studentka s pevným, pružným, tělíčkem na kterém se vzdouvají nádherně tvarovaná prsíčka. To vše zdobí velice půvabný, foto obličej. Kiki Je strašně milá dívka a je opravdu sexy. Každý si přijde na své. Ráda vám nabídne: Orálek bez až do konce s polknutím, a ostatní služby po dohodě se slečnou. Těším se Kiki. Výborná dostupnost tramvají, metrem a už i autem.

 • Hledám milenku na skvělý sex
  Hledám milenku na skvělý sex
  Věk 40 let, Za finanční odměnu, On hledá ji, Praha, 18.07.2017, 15:15:19

  Pohledný VŠ, 40 let hledá vášnivou dívku, která by si ráda bez předsudků a za skvělou odměnu pořádně zašukala. Chtěl bych dívku, která se nebojí říct, co se jí líbí, je v sexu otevřená experimentům, je vášnivá a perverzní. Můžem si užívat pár hodin, nebo celou noc. Máš ráda orál? Chceš, abych Ti to pořádně udělal ve sprše? Nebo Ti můžu udělat pěkně do zadečku. Chytím si tě hezky za boky a pořádně do Tebe budu přirážet, až budeš křičet rozkoší. Máš ráda pořádný výstřiky semene? Ozvi se, užijem si.

 • Mladá a hezká Týna
  Mladá a hezká Týna
  Věk 19 let, Priváty, Dívky z privátů, Praha, 18.07.2017, 15:11:44

  Tina je smyslná, charismatická a energická brunetka s perfektními ženskými křivkami. Kombinace těchto odzbrojujících předností z ní dělá element, kterému se neubrání většina mužských pohledů.

 • Nejlepší privát v Praze
  Nejlepší privát v Praze
  Věk 18 let, Komerční nabídky, Práce v erotice, Praha, 18.07.2017, 15:09:36

  Dobrý den milé dámy. Sháníme k sobě do party do luxusního bytečku kamarádky. Hledáme milé slečny, které si chtějí vydělat spoustu peněz. Podmínkou je čistota, spolehlivost a slušné jednání. Za to ti my zaručíme vysoké denní výdělky pohybující se od 5-15 tis! U náš se nedočkáš žádných pokut, ani odebírání 50% výdělku. Máme 3 klimatizované ložnice a pěkné terásky z každého pokoje. V každý pokoj má svou koupelnu, tudíž diskrétnost je zajištěna. Neváhej a ozvi se nejlépe na mail :)

 • Hledám oholenou vlhkou kundu
  Hledám oholenou vlhkou kundu
  Věk 40 let, Za finanční odměnu, On hledá ji, Praha, 18.07.2017, 12:44:24

  Pro mého čuráka 20/5 hledám oholenou vlhkou kundu na smočení. Já pohodový a mírně perverzní čtyřicátník z Prahy. FO. Diskrétně.

 • Milenecký vztah
  Milenecký vztah
  Věk 37 let, Za finanční odměnu, On hledá ji, Praha, 17.07.2017, 14:49:08

  Přeji krásný den všem dívkám, ženám a dámám ve věku 18-65 let. Nemám bohužel dostatek volného času abych si našel milenecký vztah a tak volím tuto cestu. Samozřejmě respektuji tvé soukromí a nechci narušovat Tvůj život. Rád bych pravidelné milenecké schůzky u mě doma. Chci se 2x až 3x týdně sejít. Rád finančně vypomohu částkou 4tis za setkání (není problém se domluvit na tvé finanční představě). Společná koupel při svíčkách a povídat si. Mazlení, líbání, orálek a nězné a vášnive milování.

 • Hledám baculku
  Hledám baculku
  Věk 51 let, Za finanční odměnu, On hledá ji, Praha, 17.07.2017, 14:47:36

  Jsem VŠ podnikatel, ženatý. Hledám baculatou přítelkyni s hodně velkým pozadím :-) Odměna možná, profi prosím ne.

 • Zralá žena
  Zralá žena
  Věk 58 let, Priváty, Dívky z privátů, Ústí nad Labem, 17.07.2017, 14:46:17

  I žena v pokročilejším věku může být pro některé muže žádoucí a přitažlivá, pokud o sebe pečuje. Nabízím příjemné setkání v mém hezkém, čistém a nekuřáckém bytě (líbání, povídání, hlazení, mazlení, masáž těla a penisu, oral, prstění, sex pouze s kondomem). Dámský anální sex a perverznosti NE! Mám ráda pohodu a na nic nespěchám. Přes sms si nic nedomlouvám a proto prosím o zavolání. Na skrytá čísla nereaguji! Oboustranná absolutní diskrétnost a zdraví jsou samozřejmostí. Přeji krásný den :)

 • Nová milenka Jitka
  Nová milenka Jitka
  Věk 20 let, Priváty, Dívky z privátů, Praha, 17.07.2017, 14:43:16

  Jsem 20ti letá nová milá usměvavá a příjemná milenka s krásnými vzrušujícímí plnými 3kami (JSOU PŘÍRODNÍ 3ky!), kterou vzrušuje Tvá radost z uspokojení a těším se na Tebe. Jsem spíše na klasika a různé hrátky, miluji i vyvrcholení do pusinky nebo 69tku. Mám 170cm a 56 kg. Zavolej opravdové milence! Jsem v Praze 7 v Holešovicích cca 60 metrů od zastávky Maniny. Těším se na Tvou návštěvu.

1 2 3 ... 361 >